Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0