Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0