Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.5- UMA GAMERated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5