Movies
Ratings
61
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0