Movies
Ratings
138
MotherRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0- ONE PIECE ROMANCE DAWNRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0