Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
The Morose Mononokean IIRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0