Titles you rated
Beautiful VampireRated ★ 2.5
The ApartmentRated ★ 4.0
The OutsidersRated ★ 4.0
Hijra in BetweenRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0
Trade Your LoveRated ★ 2.5
Nobleman Ryu’s WeddingRated ★ 0.5
The Piano TeacherRated ★ 2.0
Dosukoi! SukehiraRated ★ 4.5
Riding a Wave with YouRated ★ 4.0
ReonRated ★ 4.0
HalfwayRated ★ 2.0
I will never forgiveRated ★ 4.5
The Crawler In The AtticRated ★ 3.5- 女の犯罪史Rated ★ 5.0
Your Eyes TellRated ★ 4.0
ClimbingRated ★ 0.5
Like Someone in LoveRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 5.0