Movies
Ratings
393
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
BronsonRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5