Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
MiraiRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The UnderdogRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Long Way North Tout en Haut du MondeRated ★ 4.0- The Big BoyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0