Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The OARated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0