Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Aikatsu! 10th Story Mirai e no StarwayRated ★ 4.0- LadybugRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5