Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
No One Saw Us LeaveRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5
The Lady's CompanionRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Check-in HanyangRated ★ 2.0