Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
3670Rated ★ 4.5
TogetherRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
Smile 2Rated ★ 1.0
The BrutalistRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 2.5