Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0