Titles you rated
 Stranger ThingsRated ★ 3.5 Stranger ThingsRated ★ 3.5
 Mr. SunshineRated ★ 3.5 Mr. SunshineRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
 UnnaturalRated ★ 4.0 UnnaturalRated ★ 4.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5 When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
 One DayRated ★ 5.0 One DayRated ★ 5.0
 First LoveRated ★ 3.5 First LoveRated ★ 3.5
 3 Body ProblemRated ★ 4.5 3 Body ProblemRated ★ 4.5
 Love Through a MillenniumRated ★ 3.5 Love Through a MillenniumRated ★ 3.5
 SuitsRated ★ 3.0 SuitsRated ★ 3.0
 SuitsRated ★ 4.0 SuitsRated ★ 4.0
 SuitsRated ★ 4.5 SuitsRated ★ 4.5
 SuitsRated ★ 4.0 SuitsRated ★ 4.0
 SuitsRated ★ 5.0 SuitsRated ★ 5.0
 SuitsRated ★ 4.0 SuitsRated ★ 4.0
 SuitsRated ★ 5.0 SuitsRated ★ 5.0
 SuitsRated ★ 5.0 SuitsRated ★ 5.0
 SuitsRated ★ 5.0 SuitsRated ★ 5.0
 Our Beloved SummerRated ★ 4.5 Our Beloved SummerRated ★ 4.5