Movies
Ratings
92
AmélieRated ★ 5.0
The MachinistRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Malcolm & MarieRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0