Series
Ratings
27
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0