Movies
Ratings
356
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0