Movies
Ratings
235
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
BraveRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
PadakRated ★ 5.0