Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5