Series
Ratings
46
High KickRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0