Movies
Ratings
222
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 1.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0