Series
Ratings
67- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Lala LandRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
원피스 16기Rated ★ 4.5- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 17기Rated ★ 4.5
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5