Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
HerRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0