Titles you rated
The UntamedRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 2.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Emotion Line 8Rated ★ 1.0
My Brother Loves Me Too MuchRated ★ 1.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 3.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Doctor Elise: The Royal Lady with the LampRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5