Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 4.5
LazarusRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5
Devil May CryRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Halo Season 2Rated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0