Movies
Ratings
32
LeonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5