Movies
Ratings
81
WickedRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Toc TocRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5