Movies
Ratings
22
GladiatorRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0