Movies
Ratings
1463
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5
RudderlessRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0