Titles you rated
The InerasableRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 2.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
UnforgettableRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5