Titles you rated
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
KaosRated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The PoliticianRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0