Movies
Ratings
60
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0