Series
Ratings
49
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.5