Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 3.5
Beach BoysRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Lovely ComplexRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 2.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5