Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5