Titles you rated
QuickRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0