Titles you rated
MasterRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0