Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0