Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Ashes of TimeRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.5
DogManRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 4.5
- Love ResetRated ★ 4.0