Titles you rated
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0