Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
Early ManRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0