Movies
Ratings
636 MossRated ★ 3.5 MossRated ★ 3.5
 Alien: RomulusRated ★ 4.0 Alien: RomulusRated ★ 4.0
 The MimicRated ★ 1.5 The MimicRated ★ 1.5
- PilotRated ★ 2.5
 ExhumaRated ★ 2.5 ExhumaRated ★ 2.5
 New WorldRated ★ 4.5 New WorldRated ★ 4.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 The WailingRated ★ 5.0 The WailingRated ★ 5.0
 The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5 The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
 Between Calmness and PassionRated ★ 4.0 Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
 The Great GatsbyRated ★ 3.5 The Great GatsbyRated ★ 3.5
 Chungking ExpressRated ★ 4.0 Chungking ExpressRated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 MoneyballRated ★ 4.0 MoneyballRated ★ 4.0
 Weathering With YouRated ★ 3.5 Weathering With YouRated ★ 3.5
 ZodiacRated ★ 3.5 ZodiacRated ★ 3.5
 Intimate StrangersRated ★ 3.5 Intimate StrangersRated ★ 3.5
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
 JokerRated ★ 5.0 JokerRated ★ 5.0