Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0