Series
Ratings
181
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5