Movies
Ratings
106
The Last BlossomRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 1.0
Men in Black IIRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Grimm's Snow WhiteRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
As OneRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 4.0