Movies
Ratings
512
Student ARated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5