Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The CounterfeitersRated ★ 4.0