Movies
Ratings
102
Green LanternRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
GoldenEyeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 1.0
Who Am I?Rated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 1.0
SwiriRated ★ 3.0
21Rated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
ThunderballRated ★ 4.0