Movies
Ratings
627
Crimson TideRated ★ 3.5
The Whale HunterRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
A Scanner DarklyRated ★ 3.5
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 3.5
The AnimatrixRated ★ 4.0
The Matrix RevisitedRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.5
A Walk in the CloudsRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.5